ZABIBOK — see on dünaamiliselt arenev professionaalsetest pinglagede paigaldajatest koosnev kompanii.

Meie kompanii on paljude pinglagede tootjate seas ametlik liider. Me tegeleme PVC pinglagede ja õmblusteta pinglagede paigaldamise, hoolduse ja remondiga. Meie meeskonnas töötavad oma ala asjatundjad, kellel on erialane ettevalmistus, rahvusvaheline praktika ja aastatepikkune töökogemus.

Pinglagede valmistamisel kasutatakse kõige uuemaid tehnoloogilisi vahendeid. Prantsusmaa, Saksamaa, Itaalia originaalsetest komponentidest valmistatavad pinglaed paistavad silma kõrge kvaliteedi ja heade tehniliste näitajate poolest, mis võimaldavad realiseerida ükskõik milliseid disainer-lahendusi.

Paigaldamisel ei nõua pinglaed teilt pinna spetsiaalset ettevalmistust. Kogenud tehnoloog aitab teil planeerida ümber kogu valgustussüsteemi, töötades välja pinglae kujunduse ning asetades kõik laevalgustid ükskõik millisesse teile sobivasse kohta, kusjuures pinglagi katab juhtmestiku. Kompanii meistrid aga saabuvad teile sobival ajal ning panevad pinglaed mõne tunniga paika.

Meie tutvustame Teile ainult Euroopa tootjate pinglagesid, mis on kvaliteetsed ja ökoloogiliselt ohutud ning millel on kõik vajalikud kvaliteeditunnistused (sertifikaadid). Pinglae paigaldamine kestab sõltuvalt lae keerukusest minimaalselt 2 tundi. Pinglaed võimaldavad Teil varjata kõiki puudusi: ebatasasusi, pragusid, pudenemist, läbiimbumise ja ebaõnnestunud remondi jälgi, katta teostamata lage, millel on hulgaliselt ventilatsiooniauke, torusid, juhtmeid jne. Lagede materjali garantii on 10 aastat!!! Paigaldamise garantii 2 aastat!!!

Kontakt

Gigant Mööbel 2 korrus, Vesse 3, Tallinn
Tel: (+372) 609 6919 - (+372) 53333789
E-post: info@zabibok.ee

Perioodil 10.01.2018 - 21.01.2018

Tööaeg on

E - R 11:00 - 18:00

L - P Suletud