Мatid pinglaed

See on laekatte klassikaline variant. Need laed on ideaalselt ühtlase pinnaga, ei peegelda valgust ning sobituvad suurepäraselt igasugusesse interjööri, varjates aluslae puudusi. Niisuguseid lagesid võib esmapilgul pidada kipslagedeks, mis on valgendatud või hoolikalt värvitud. Ainult ideaalselt ühtlane kate võib reeta ruumi paigaldatud mati pinglae. Mattide pinglagede ökonoomsus ületab kõik lagede viimistlemise viisid ja kaasaegsed moodused. Olgu see siis valgendamine, värvimine või kipsplaat. Mattide pinglagede unikaalsus on nende kestvuses. Nad säilitavad oma esialgse välimuse enam kui 50 aastat.

Satään-pinglaed

See lagi rõhutab oma ideaalselt ühtlase kergelt satääniläikese pinnaga stiili ja interjööri viimistlemise kvaliteeti. Satäänlaed ei anna 100% peegeldust. Laest saab kvaliteetne, suurepärane foon ülejäänud interjöörile, tõmbamata endale liigset tähelepanu. Satäänlaed on esindatud suures värvipaletis, mis võimaldab valida orgaaniliselt värvi valmis interjöörile.

Lakk- (läik-) pinglaed

Kui Te soovite haruldast disainer-lage, sobib Teile ideaalselt klants-faktuur. PVC kilel, millest niisugune lagi on valmistatud, on üle saja erineva varjundi. Läikiv faktuur suurendab visuaalselt ruumi mahtu ning tal on peegeldavad omadused. Mida tumedamat värvi on läik-lagi, seda tugevam on peegeldus. Kuhu te ka ei kavatseks läikivaid pinglagesid monteerida - korterisse, kontorisse või tootmisruumidesse, jääb siin oluliseks küsimuseks valgustus. Võib ju õigesti paigutatud valgustus rõhutada ruumi pidulikku või, vastupidi, asjalikku stiili.

Kontakt

Gigant Mööbel 2 korrus, Vesse 3, Tallinn
Tel: (+372) 609 6919 - (+372) 53333789
E-post: info@zabibok.ee

Perioodil 10.01.2018 - 21.01.2018

Tööaeg on

E - R 11:00 - 18:00

L - P Suletud