Kaasaegsed insenerid ja keemikud, võttes aluseks idee karkassil olevast kangaslaest, muutsid kanga lühiajalise materjali vastupidavaks ja samas elastseks materjaliks – polüvinüülkloriidiks (PVC). Niisugune „minevikupärandi“ ühendamine „tsivilisatsiooni saavutustega“ andis suurepärase tulemuse. Oma ekspluatatsiooniomadustelt edestavad pinglaed tavalisi krohvlagesid ja isegi moodsaid ripp-, liist- ja küproklagesid. Ning seda järgmistel põhjustel.

Kõigepealt püüame hajutada paljude jaoks traditsioonilist skeptilist suhtumist kunstlikesse materjalidesse. Pinglaed vastavad kõigile rahvusvahelistele ökoloogilistele standarditele: nad ei põle, ei eralda toksilisi aineid – ühesõnaga, on absoluutselt ohutud nii ekspluatatsiooni seisukohalt kui ka mõju seisukohalt inimeste tervisele.

Pinglaed pole mitte ainult kerged ja vastupidavad, vaid paistavad silma ka vastupanuga ultraviolettkiirgusele, mistõttu säilitavad oma värvi kogu kasutusaja vältel. Lisaks on pinglaed niiskuskindlad, ent seejuures ka ei kondenseeri niiskust, ei neela ega eralda lõhnu, ei deformeeru ega pragune, on vastupidavad keemiliste ainete (näit. Pesemisvahendite) toimele. Märgime, et pinglagesid on vajadusel väga lihtne pesta.

Kontakt

Gigant Mööbel 2 korrus, Vesse 3, Tallinn
Tel: (+372) 609 6919 - (+372) 53333789
E-post: info@zabibok.ee

Perioodil 10.01.2018 - 21.01.2018

Tööaeg on

E - R 11:00 - 18:00

L - P Suletud